Baji Balázs Gyémánt Liga 2022

posted in: Gyemant | 0

Baji Balázs Gyémánt Liga 2022. Világbajnoki bronzérmes gátfutónk pénteken brüsszelben áll rajthoz. Baji balázs a nyolcadik helyen végzett 110 méter gáton az atlétikai gyémánt liga pénteki brüsszeli döntőjében.

Erős mezőnyben nyolcadik hely a Gyémánt Liga döntőben Atletika.hu
Erős mezőnyben nyolcadik hely a Gyémánt Liga döntőben Atletika.hu from atletika.hu

Baji balázs a nyolcadik helyen végzett 110 méter gáton az atlétikai gyémánt liga pénteki brüsszeli döntőjében. A győztesek 50 ezer dollárt kapnak, a. A magyar atléta nagyon erős.

Baji Balázs A Nyolcadik Helyen Végzett 110 Méter Gáton Az Atlétikai Gyémánt Liga Pénteki Brüsszeli Döntőjében.

Technikailag nagyon jól futottam, egy kis frissesség hiányzott a nagy. A magyar atléta nagyon erős. A győztesek 50 ezer dollárt kapnak, a.

Dr.baji Balázs Ismét Gyémánt Liga Versenyen Állt Rajthoz, Pénteken Monacóban Térdelt Rajtgépbe A Világ Legjelentősebb Egynapos Versenysorozatában.

Baji balázs a nyolcadik helyen végzett 110 méter gáton az atlétikai gyémánt liga pénteki brüsszeli döntőjében. Világbajnoki bronzérmes gátfutónk pénteken brüsszelben áll rajthoz. A vb bronzérmes magyar atléta erős.